22 Haziran 2016 Çarşamba

YÖNETİCİ FORMASYONU KAZANDIRMA KURSU 2. ve 3. KADEMESİNE KATILDIK

Okul Tabanlı Değerlendirme, Akredite ve Kalite Sistemi (ODAK) içerisinde yer alan Değişim Liderleri Projesi kapsamında ilk bölümü bu yılın Ağustos ayı içerisinde 30 saat olarak geçekleştirilen eğitimlerin ikinci ve üçüncü bölümü 10-18 Aralık 2015 tarihleri arasında Kozan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.Kozan, Feke, Aladağ, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerimizde görev yapan 147 okul ve kurum müdürlerimiz Kozan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu”na katıldı.

Kursa Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk SÖNMEZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ömer OFLAZ ve Murat BİLAL, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Beyali ÖZLİ, Ahmet OFLAZ ve Mustafa ZİNCİRKIRAN, Teftiş Kurulu Başkanı Ersan YAŞKEÇELİ, okul ve kurum müdürleriyle bir araya geldi.

 Bir hafta süren Formasyon Kazandırma Kursunda okul ve kurum müdürlerine “Öğretim Liderliği, İletişim, Okul ve Çevre İlişkileri, Okul Pansiyon Yönetimi, Protokol kuralları” gibi konularda seminer verildi.

Seminere Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Görevlisi Mehmet ASLAN da Eğitim Yöneticisi olarak katıldı ve seminerleri dinledi.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk SÖNMEZ Açılış Konuşmasını Yapıyor
Değişim Liderleri Projesi, Adana İl MEM Şube Müdürü Beyali ÖZLİ Konuşmasını Yaparken
Değişim Liderleri Projesi, Yönetici Formasyonu Kazandırma Kursu Katılım Belgeleri
Adana İl MEM Şube Müdürü Ahmet OFLAZ ile 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder