24 Haziran 2016 Cuma

14 LİSEMİZİN KATILDIĞI AB'Yİ ÖĞRENİYORUM BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI

İlçemiz Kozan’da Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Görevlisi Mehmet ASLAN organizatörlüğünde ve çalışkan bir jüri ekibiyle 17 Mart 2016 Saat: 10.00’da Özden Kültür Merkezinde başlayan ve 14 lisenin katıldığı AB’yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması düzenlendi. Açılış Konuşmasını Elektrik-Elektronik öğretmeni Erkan Çil’in yaptığı programda Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Görevlisi Mehmet ASLAN yarışmanın kuralları hakkında bilgilendirme yaptı.

Toplam 15 sorunun sorulduğu yarışmada Kozan Osman Gazi İmam Hatip Lisesi soruların tamamını doğru cevaplandırarak birinci olurken Fatih Anadolu Lisesi ve Yusuf Baysal Lisesi 15 sorunun 11’ini doğru cevaplayarak ikincilikleri paylaştılar. Sıralamada 15 sorunun 10 tanesini doğru cevaplandıran Kozan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Bucak Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üçüncülükleri paylaştılar. Yarışmada tüm soruları doğru cevaplayarak ilçe birincisi olan Osmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Adana’da yapılacak ilçeler arası bilgi yarışmasına katılmaya hak kazandı.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi sorumlusu Mehmet ASLAN, yarışmaya katılan bütün okullara teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Yarışmaya Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Gazi KELEŞ, okul müdürleri, danışman öğretmenler, öğrenciler ve birçok davetli katıldı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder